Xbox Game Pass w promocji. Darmowy dostęp do abonamentu przy zakupie napojów Monster

Promocje gier
4433V
Xbox Game Pass w promocji. Darmowy dostęp do abonamentu przy zakupie napojów Monster
Iza Łęcka | 29.09.2021, 10:21

Gracze, którzy mają ochotę sprawdzić za darmo Xbox Game Pass, mogą wziąć udział w promocji organizowanej przez sieć sklepów Żabka. Do zgarnięcia miesięczny dostęp do usługi. Sprawdźcie szczegóły.

Xbox Game Pass to usługa Microsoftu, która cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy. W Polsce wielu entuzjastów konsolowej rozgrywki może uzyskać dostęp do abonamentu w ramach różnych promocji – przypomnijmy chociażby o ostatniej akcji giganta z Redmond. Jak informuje portal XGP.pl tym razem w inicjatywę zaangażowała się sieć sklepów Żabka.

Okazuje się, że robiąc zakupy w Żabce możecie uzyskać dostęp do miesiąca Xbox Game Pass na PC za darmo – możliwe jest również wykorzystanie 20 dni Xbox Game Pass Ultimate. Jakie są warunki akcji? Wystarczy zakupić 4 dowolne napoje Monster Energy o pojemności 0,5 l, a przy kasie zeskanować swój kod aplikacji Żabka. W sekcji Monster x Xbox pojawi się klucz aktywujący abonament.

„Nagrody przewidziane w Promocji: kody Xbox Game Pass na PC uprawniające do 30-dniowego bezpłatnego korzystania z platformy (...). Jeden kod przedłuża aktualną subskrypcję aktywnych subskrybentów Usługi Game Pass o 30 dni przy aktywacji kodu najpóźniej 30.01.2022 oraz służy do otworzenia konta dla nowych subskrybentów z usługą (…) przez 30 dni przy aktywacji kodu nie później niż dnia 30.01.2022 r.”

Promocja przewidziana jest zarówno dla użytkowników posiadających już wykupiony dostęp do usługi, jak i nowych subskrybentów. Jeżeli macie ochotę wziąć w niej udział, spieszcie się. Liczba kodów została ograniczona do 50 000 sztuk, bądź potrwa do 12 października.

Xbox Game Pass w promocji. Darmowy dostęp do abonamentu przy zakupie napojów Monster

Źródło: https://xgp.pl/promocje/xbox-game-pass-pc-ultimate-za-darmo-monster-zabka-promocja/

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper