Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2021 19:49
World of Tanks Waffenträger
416V

World of Tanks stawia na asymetryczne walki. Waffenträger powraca i gracze zmierzą się w pojedynkach 7 vs 1

Wargaming proponuje graczom kolejne wydarzenie na serwerach World of Tanks. Gracze mogą sprawdzić asymetryczne pojedynki, podczas których siedmiu zawodników zmierzy się z jedną maszyną. Poznajcie szczegóły powrotu Waffenträgera.

Waffenträger powraca do świata World of Tanks i ma zapewnić „jeszcze większe zagrożenie”. Pojedynki z tą maszyną będą bardziej emocjonujące, a to wszystko za sprawą systemu, ponieważ jeden z graczy będzie kontrolował – Blitzträger auf E 110. Jest to zabójczy niszczyciel czołgów, więc pozostali uczestnicy zabawy będą musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami, by zwyciężyć w tym pojedynku.

Blitzträger auf E 110 może dodatkowo korzystać ze sojuszników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, a wszystkie starcia odbędą się na przerobionych, klimatycznych mapach Murowance, Linii Zygfryda oraz na Stepach.

Śmiałkowie na początku wybiorą jedną z trzech maszyn (Object 140, Bat.-Châtillon 25 t i M48A5 Patton), a następnie rozpocznie się widowiskowa bitwa, podczas której Blitzträger auf E 110 będzie na starcie chroniony przez pole siłowe – tak by jego rywale musieli unikać potężnych ataków.

Tak starcie zapowiedział Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks:

„W zeszłym roku reakcja graczy była niezwykle pozytywna i oczekiwali na jego powrót. W tym roku skoncentrowaliśmy na tym, aby event był jeszcze bardziej klimatyczny, aby wszystko lepiej wyglądało oraz żeby nagrody były jeszcze cenniejsze!”

Wydarzenie jest oczywiście związane z nagrodami, więc jeśli weźmiecie udział w zabawie, to możecie wygrać czołgi premium – w tym zupełnie nowy amerykański the ASTRON Rex 105 mm. Event trwa do 11 października.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks