Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2021 19:03
Ghostrunner
895V

Ghostrunner debiutuje na PS5 i XSX|S. Gracze mogą liczyć na darmowe ulepszenia

Ghostrunner to kolejna produkcja, która w tym tygodniu debiutuje na konsolach aktualnej generacji. Posiadacze produkcji w wersji na poprzednią generację mogą liczyć na darmową aktualizację do wersji z PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Poznajcie szczegóły.

Ghostrunner w zeszłym roku zadebiutował na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC, ale deweloperzy nie zapominają o nowych platformach. Od dzisiaj tytuł jest dostępny na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S – w tym wypadku posiadacze konsol poprzedniej generacji mogą liczyć na bezpłatny patch.

Ghostrunner w wersji na najnowszy sprzęt Sony oraz Microsoftu oferuje między innymi ray tracing, 120 klatkach na sekundę, czy też haptyczne wibracje (PS5). Tak prezentują się szczegóły:

„Przemykaj po spektakularnie oświetlonych neonami ścianach w Ghostrunnerze, gdzie otoczenie jest teraz wzbogacone o efekt HDR oraz ray tracing (dostępny w trybie wysokiej jakości obrazu). Wspinaj się na szczyt Dharma Tower, piętro po piętrze, podziwiając oszałamiająco szybką akcję w 4K przy 120 FPS i odradzaj się po wyjątkowo krótkich loadingach. Dźwięk przestrzenny w 3D znakomicie uzupełni pulsujące rytmy elektronicznej muzyki Daniela Deluxe, a odgłosy każdego ciosu kataną oraz przeczących grawitacji skoków będą rezonować jeszcze mocniej. Dzięki haptycznym wibracjom na PlayStation 5 poczujesz ciężar każdego swojego ruchu.”

Tytuł polskiego studia One More Level jest jednocześnie dostępny w bardzo dobrej cenie – za grę zapłacicie 124 zł w cyfrowej dystrybucji. Studio przypomina także o Zestawie Jacka (33 zł na PlayStation 5, 31,99 zł na Xboksach Series X|S), dzięki któremu możemy odświeżyć wygląd bohatera.

Sprawdzicie najnowszą wersję Ghostrunnera? Zobaczcie zwiastun, który pokazuje jakość przygody na PlayStation 5. 

Warto przypomnieć, że powstaje już Ghostrunner 2.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: All in! Games Ghostrunner One More Level