Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2021 16:25
Zemsta rewolwerowca
599V

Zemsta rewolwerowca na zwiastunie. Netflix pokazuje western z Idrisem Elbą

Już w listopadzie na platformie Netflix pojawi się kolejna produkcja z Idrisem Elbą w roli głównej. Aktor znany z między innymi „Legion samobójców: The Suicide Squad”, „Thor: Ragnarok” czy też „Luther” ponownie miał okazję współpracować z streamingowym gigantem. Zobaczcie zwiastun „Zemsty rewolwerowca”.

„Zemsta rewolwerowca” to kolejny film platformy Netflix, który ma zapewnić sporo atrakcji fanom westernów. W produkcji wystąpią między innymi Jonathan Majors, Idris Elba, Zazie Beetz, Regina King, Delroy Lindo, LaKeith Stanfield, RJ Cyler, Edi Gathegi, Danielle Deadwyler i Deon Cole, więc możemy liczyć na wiele znanych i utalentowanych aktorów.

Platforma obiecuje „dynamiczną i pełną akcji historię”, w której Rufus Buck po wyjściu na wolność ma kolejne problemy, ponieważ jego wróg-bandyta Nat Love pragnie jego śmierci. Widzowie mogą liczyć na starcie dwóch gangów – zapowiedź pojedynku zobaczycie na zaprezentowanym zwiastunie.

„Zemsta rewolwerowca” może okazać się dobrą opcją dla widzów, którzy liczą na mocniejsze kino w katalogu streamingowej platformy. Premiera odbędzie się 3 listopada.

Warto przypomnieć, że Idris Elba wystąpił już w filmie platformy Netflix „Kowboj na betonowej prerii” – w tym miejscu przeczytacie naszą recenzję tej produkcji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Netflix Trailer Zemsta rewolwerowca