Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2021 20:15
Xbox Series S w promocji
6734V

Xbox Series S w wielkiej promocji! Konsola Microsoftu w bardzo dobrej cenie

Xbox Series S właśnie wylądował w bardzo dobrej promocji. Oferta może zainteresować wielu graczy, którzy chcą postawić w domach „najmniejszego Xboksa w historii”, który oferuje dostęp do wszystkich gier amerykańskiej korporacji. Sprawdźcie szczegóły.

Xbox Series S jest dostępny w najnowszej promocji Allegro, z której mogą skorzystać klienci Allegro Smart, jednak w tym wypadku warto wypróbować usługę, by móc kupić konsolę w bardzo dobrej cenie.

Najmniejszy Xbox w historii” jest dostępny za zaledwie 1099 zł – jeszcze do niedawna w tej cenie mogliśmy kupić Xboksa One S. Sprawdźcie ofertę:

W normalnej sytuacji na Allegro Xbox Series S jest dostępny za 1345 zł, ale w wielu sklepach urządzenie kupicie za 1399 zł. Jeśli szukaliście dobrej oferty na XSS, to raczej nie powinniście marudzić, bo konsola Microsoftu raczej szybko nie będzie dostępna w niższej cenie.

Warto przypomnieć, że Xbox Series S nie posiada napędu, więc w tym wypadku możecie kupować gry wyłącznie z cyfrowej dystrybucji lub po prostu zainteresowani powinni korzystać z dobrodziejstw Xbox Game Pass.

Tagi: promocja Xbox Xbox Series S