Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2021 14:16
Death Stranding PT
1507V

PT w Death Stranding: Director's Cut! Znakomity Easter Egg przypomina o projekcie Hideo Kojimy

Gracze odnaleźli nowy Easter Egg w Death Stranding: Director's Cut. Hideo Kojima postanowił graczom przypomnieć o PT, co jest bardzo ciekawe biorąc pod uwagę, że twórca już od dawna w żaden sposób nie wspominał o Silent Hills.

Jak wiadomo Hideo Kojima przed odejściem z Konami pracował nad Silent Hills, a na PlayStation 4 wydano demo gry, które rozbudziło oczekiwania i pozwoliło nam wysnuć wiele teorii. Deweloper nie otrzymał szansy i nie mógł zakończyć prac nad grą, ale jak widać – twórca wciąż pamięta o projekcie.

W Death Stranding: Director's Cut odnaleziono nowy Easter Egg, który możecie zobaczyć poniżej. Ostrzegam przed drobnym spoilerem, ponieważ niektórzy gracze mogą chcieć doświadczyć tej sceny z kontrolerem w ręce.

UWAGA NA SPOILER

W Death Stranding: Director's Cut pojawia się nowa scena – gdy główny bohater budzi się w swoim pokoju, to dostrzega, że ktoś znajduje się w kabinie prysznicowej, może do niej podejść i nagle jesteśmy świadkami przerażającej akcji. Następnie Sam się budzi.

Gracze bardzo łatwo zestawili tę scenę z PT, bo ich zdaniem jest to Lisa – postać z demonstracji Silent Hills. Warto przypomnieć, że w horrorze miał także wystąpić Norman Reedus, który w ostateczności został głównym bohaterem Death Stranding.

Przeczytajcie naszą recenzję Death Stranding: Director's Cut.

Źródło: https://www.gamesradar.com/death-stranding-directors-cut-hides-a-new-pt-easter-egg/

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Kojima Productions Sony Interactive Entertainment