Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.09.2021 09:30
Cowboy Bebop data premiery
771V

Cowboy Bebop od Netflixa na nowym plakacie. Zwiastun aktorskiej wersji kultowego anime jeszcze dziś

Czekaliście na aktorską wersję jednego z najbardziej kultowych anime w historii? Produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku, a my już dziś mamy dostać nowy zwiastun.

Produkcje aktorskie bazujące na anime nie mają dobrej historii. Jasne, jest kilka wyjątków, ale na początku do głowy przychodzą takie kwiatki jak "Death Note", Dragon Ball: Ewolucja" czy "Bleach". Netflix zamierza raz jeszcze spróbować swoich sił, tym razem chwytając prawdziwą klasykę japońskiej animacji - fenomenalną pozycję, jaką jest "Cowboy Bebop". Ta ma przełamać schemat i dostarczyć coś, co przypadnie do gustu nowym widzom i twardym fanom.

O serialu mogliśmy słyszeć od kilku dobrych lat - jeszcze w 2019 roku dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w główną rolę na potrzeby serialu. Konkretne informacje zaczęły się jednak pojawiać dopiero w tym roku - miesiąc temu dostaliśmy nawet datę premiery. Teraz natomiast wiemy, kiedy pojawi się pierwszy zwiastun - jeszcze dziś, podczas pierwszej edycji TUDUM, a więc nowej imprezy od Netflixa.

Co więcej, dostaliśmy także pełnoprawny plakat zapowiadający premierę. Czego by nie pisać, prezentuje się on naprawdę dobrze. Zresztą, biorąc pod uwagę komentarze fanów, ci są naprawdę pozytywnie nastawieni i liczą, że tym razem uda się zrealizować aktorską adaptację anime, która ich zadowoli. Cóż, musimy poczekać - przynajmniej do wieczora, albowiem trailer powinien nieco rozjaśnić.

Źródło: https://twitter.com/bebopnetflix/

Tagi: aktorzy anime Cowboy Bebop Netflix serial