Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2021 20:00
Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC
2303V

Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC. Gracze chwalą projekt

CD Projekt RED nadal nie potwierdził szczegółów next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon, ale przygoda Geralta wciąż cieszy się dużą popularnością wśród fanów, którzy chętnie opracowują nowe projekty związane z tym tytułem. Najnowszy zaskoczył wielu graczy, ponieważ pozycja otrzymała NPC z realistycznymi twarzami.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to zdecydowanie jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji, która będzie mogła zawalczyć o serca fanów na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S, ponieważ deweloperzy opracowują next-genową aktualizację. Nadal nie wiemy, kiedy pliki trafią do graczy, ale możemy mieć nadzieję, że jeszcze w 2021 roku zapoznamy się z odświeżoną przygodą Geralta.

Tytuł CD Projektu RED stale otrzymuje nowe modyfikacje, które poprawiają jakość czy też rozbudowują zawartość Dzikiego Gonu, ale tym razem jeden z fanów gry postanowił zmierzyć się z innym projektem. Użytkownik gutekx12 wykorzystał sztuczną inteligencję, by stworzyć realistycznie wyglądające twarze NPC-ów i trzeba przyznać – wygląda to naprawdę ciekawie.

Autor nie zmierzył się z odświeżeniem wyglądu Geralta, ale nie bez powodu społeczność chwali jego pracę, ponieważ udało mu się zadbać o znaczące zmiany, które mogą się podobać.

Co sądzicie o tym projekcie? Chętnie zobaczyłbym takie twarze podczas rozgrywki.

Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC - a

Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC - 2

Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC - 3
Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC - 4

Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC - 5

Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC - 6

Wiedźmin 3 z realistycznymi NPC - 7

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/witcher/comments/ptqoh1/i_used_ai_to_make_random_npc_realistic/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED fotorealistyczna grafika next-gen Wiedźmin 3: Dziki Gon