Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2021 18:18
Steam Deck prezentacja
2189V

Steam Deck przecieka! Pierwszy pokaz menu, zakładek i rozgrywki

Jeden z deweloperów chińskiego Bloody Spell otrzymał już w swoje ręce Steam Deck i postanowił nagrać materiał prezentujący działanie urządzenia. Jest to pierwszy filmy, który tak dokładnie pokazuje sprzęt.

Steam Deck pojawił się już na kilku materiałach, ale nikt jeszcze nie zdecydował się na tak szczegółową prezentację urządzenia, jak jeden z deweloperów Bloody Spell. Deweloper otrzymał w swoje ręce urządzenie i postanowił nagrać film, który pokazuje menu i samą rozgrywkę.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że deweloperzy również nie powinni publikować takich materiałów, ponieważ także i w tym wypadku zainteresowani muszą przestrzegać NDA. Jak widać – nie wszyscy zwracają uwagę na szczegóły podpisanych dokumentów.

Na filmie zobaczycie między innymi zakładki systemu – wszystko działa bardzo płynnie i można odnieść wrażenie, że Steam Deck otrzyma bardzo dobrze skrojone menu, które nie będzie specjalnie skomplikowane.

Materiał pozwala również sprawdzić, jak wygląda gameplay. Można odnieść wrażenie, że całość działa bardzo płynnie i duże gabaryty platformy nie powinny być problemem podczas sesji.

Film zobaczycie klikając na poniższą grafikę.

Steam Deck Gameplay

Źródło: Reddit

Tagi: Steam Steam Deck Valve