Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2021 17:20
PS5
2701V

PS5 otrzyma szereg ciekawych funkcji. Sony ma listę „interesujących, ekscytujących, fantastycznych pomysłów”

Sony zaoferowało graczom wrześniową aktualizację PlayStation 5, która wprowadziła szereg funkcji, ale Japończycy mają znacznie większe plany. Hideaki Nishino zdradził, że firma pracuje już nad kolejnym firmware i gracze mogą oczekiwać następnych nowości.

Ostatnia aktualizacja PlayStation 5 odblokowała między innymi dodatkowy slot na dysk SSD. Gracze mogą jednak korzystać z kilku nowych funkcji i wśród propozycji nie brakuje ciekawych nowinek, które faktycznie wpływają na możliwości PS5.

Hideaki Nishino, wiceprezes ds. doświadczenia platformy w Sony, podczas krótkiego wywiadu dla bloga PlayStation potwierdził, że trwają już prace nad nowymi możliwościami PlayStation 5. Firma wyciągnęła lekcję po PS4:

„Wiele się nauczyliśmy dzięki PS4 i nadal uczymy się, jak gracze korzystają z systemu i jak reagują gry. Wiemy, co jest najbardziej akceptowane i najpopularniejsze; jakie funkcje nie są używane. Mieliśmy więc gigantyczną listę rzeczy przed premierą PS5, które chcieliśmy zrobić. Właściwie to marzyliśmy o zrobieniu wszystkiego”.

Sony przygotowało sobie wielką listę opcji, które mają trafić do PlayStation 5 i korporacja chce systematycznie oferować graczom nowości pozytywnie wpływające na doświadczenie klientów. Sony posiada zestawienie „ciekawych, ekscytujących, fantastycznych pomysłów”.

„Jest też wiele [funkcji], o które prosi społeczność. Chcę powiedzieć w japoński sposób, że pilnie pracuję nad tymi funkcjami i w przyszłości pojawi się ich więcej”.

Główny architekt systemu podziękował również społeczności za żywe reakcje i przedstawianie Sony różnych przemyśleń na temat PlayStation 5.

A Wam jakich funkcji w PlayStation 5 najbardziej brakuje?

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/09/sony_has_a_long_list_of_interesting_exciting_fantastic_ideas_for_future_ps5_firmware_updates

Tagi: firmware PlayStation 5 ps5 Sony