Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2021 21:00
Mario Party Superstars
718V

Mario Party Superstars z prezentacją 100 mini-gier. Gameplay pokazuje różne atrakcje

Nintendo przygotowuję się na kolejną premierę. Firma już w przyszłym miesiącu zaproponuje graczom Mario Party Superstars i najnowszy materiał pokazuje aż 100 mini-gier, które znajdą się w tytule.

Nintendo Direct przyniósł nam nowy zwiastun z Mario Party Superstars, ale to dopiero początek promocji gry, która w październiku zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switchu. Korporacja zaktualizowała stronę gry i dzięki temu możemy sprawdzić gameplay z aż 100 konkurencji.

Część mini-gier powróci z poprzednich odsłon serii, ale możemy też mieć pewność, że deweloperzy opracowali także następne wyzwania.

Nintendo od dłuższego czasu chętnie oferuje graczom kolejne towarzyskie tytuły i Mario Party Superstars może się okazać bardzo solidną propozycją. Gra na każdym materiale wygląda dobrze, a przedstawione wyzwania powinny nam zapewnić sporo frajdy.

Mario Party Superstars to jedna z dwóch dużych premier Nintendo na październik – na początku miesiąca gracze zapoznają się również z Metroid Dread. Korporacja stale dba, by na Nintendo Switchu debiutowały ciekawe pozycje, które są dostępne wyłącznie na hybrydowej platformie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mario Party Superstars Nd Cube Nintendo