Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2021 11:55
KOTOR SWITCH
1071V

KOTOR ze Switcha na materiałach. Za grę odpowiadają twórcy remake'u

W ostatnich tygodniach fani Star Wars: Knights of the Old Republic nie mogą narzekać. Na początku potwierdzono remake, a na pokazie Nintendo ujawniono także wersję na Nintendo Switcha. Grę rozwija studio Aspyr.

KOTOR otrzyma pełny remake, jednak seria powróci jeszcze za sprawą portu na Nintendo Switcha. Nintendo pokazało wczoraj pierwszy zwiastun powracającego Star Wars: Knights of the Old Republic i gracze jeszcze w tym roku zapoznają się z grą.

Studio Aspyr nie tylko pracuje nad KOTOR Remake, ale deweloperzy przenoszą także KOTOR na Nintendo Switcha – premiera odbędzie się 11 listopada i gracze muszą przygotować 50 zł na przygodę.

Nie możemy w tym wypadku liczyć na wielkie zmiany i gigantyczne ulepszenia, jednak twórcy obiecują znakomitą zabawę dla wszystkich graczy – tych powracających oraz nowych.

Aktualnie powrót Star Wars: Knights of the Old Republic został zapowiedziany wyłącznie na Nintendo Switcha, jednak często deweloperzy ze studia Aspyr opracowują także wydania na sprzęt Sony. W naszej galerii znajdziecie kilka screenów, które pokazują jak KOTOR będzie prezentował się na Nintendo Switchu. 

KOTOR Switch

Źródło: Informacja prasowa: Aspyr

Tagi: KOTOR Nintendo Switch Star Wars Star Wars: Knights of the Old Republic