Nintendo Direct z prezentacją nowych gier na Nintendo Switcha. Oglądajcie z nami pokaz

Gry
1836V
Nintendo Direct z prezentacją nowych gier na Nintendo Switcha. Oglądajcie z nami pokaz
Wojciech Gruszczyk | 23.09.2021, 23:37

Nintendo przygotowało kolejną prezentację gier zmierzających na Nintendo Switcha. Korporacja chce skupić się tym razem niemal wyłącznie na tytułach, które trafią na rynek w następnych miesiącach. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Już dzisiaj odbędzie się kolejny Nintendo Direct, podczas którego Nintendo skupi się na pokazaniu gier zmierzających na rynek w następnych miesiącach. Korporacja do końca roku zaproponuje graczom kilka głośnych tytułów i na wydarzeniu zobaczymy sporo ciekawych produkcji.

Jak zawsze w przypadku imprez Japończyków widzimy wiele przecieków dotyczących pozycji, ale tym razem pojawiły się nawet informacje o nowym kontrolerze – notka dotycząca pada została przestawiona przez Federalną Komisję Łączności.

Trudno tak naprawdę przewidzieć ruchy Nintendo, więc jeśli zamierzacie oglądać prezentacje – zapraszamy do wspólnej zabawy. Jeśli nie możecie wpaść na pokaz, to pamiętajcie, by odwiedzić nas z samego rana, ponieważ na portalu znajdziecie podsumowanie show.

Nintendo Direct rozpocznie się o 00:00 (z czwartku na piątek) i będzie trwać 40 minut.

Źródło: własne

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper