Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu! Japończycy szykują duży pokaz

Gry
1230V
Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu! Japończycy szykują duży pokaz
Wojciech Gruszczyk | 22.09.2021, 16:06

Nintendo właśnie zaskoczyło zapowiadając kolejny Nintendo Direct. Firma zaprasza na zaskakująco długi pokaz, podczas którego zobaczymy gry zmierzające na rynek w następujących miesiącach. To może być kawał dobrej imprezy dla wielu graczy.

Nintendo właśnie zapowiedziało Nintendo Direct, który odbędzie się w nocy z czwartku na piątek (00:00) – firma zaproponuje graczom rozbudowaną prezentację, więc możemy liczyć na kilka niespodzianek. Korporacja potwierdziła, że show będzie trwać „około 40 minut”, co jest naprawdę dobrą informacją dla fanów hybrydowej platformy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Czego możemy się spodziewać? Metroid Dread, Mario Party Superstars, Shin Megami Tensei V, Pokémon Brilliant Diamond / Shining Pearl czy też Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp trafią na rynek do końca roku, więc produkcji nie powinno zabraknąć na tym wydarzeniu.

Tutaj na pewno warto wspomnieć o ciekawostce – w zeszłym tygodniu informowałem naszą społeczność o nowym kontrolerze Nintendo, a FCC zaktualizowało podstronę i potwierdziło, że ujawni dane do piątku. Możemy liczyć, że urządzenie pojawi się na prezentacji.

To będzie dobry moment na pokaz rozgrywki z Dying Light i ujawnienie daty premiery? Jak wiadomo Techland wciąż wspomina o grze, ale nadal nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących debiutu. Według przecieków – tytuł ma trafić na rynek w październiku.

Źródło: Twitter: NintendoUK

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper