FIFA 22 dostępna dla pierwszych graczy. EA zaprasza fanów na Wczesny Dostęp

Gry
1406V
FIFA 22 dostępna dla pierwszych graczy. EA zaprasza fanów na Wczesny Dostęp
Wojciech Gruszczyk | 22.09.2021, 18:21

Electronic Arts zaprasza pierwszych graczy do sprawdzenia FIFA 22. Gra jest już dostępna w programie Wczesnego Dostępu na konsolach i PC. Fani marki mogą przez kilka godzin sprawdzać tryby i przygotować się na wielką premierę.

FIFA 22 zadebiutuje dopiero 1 października, jednak już dzisiaj sympatycy piłki nożnej od Electronic Arts mogą zapoznać się z całą zawartością produkcji – choć przyjemności są niestety w znaczący sposób limitowane.

FIFA 22 Early Access jest dostępny dla klientów EA Play i Xbox Game Pass Ultimate, więc posiadacze PlayStation 5, Xboksów Series X|S, PlayStation 4, Xboksa One i PC mogą wypróbować produkcję, by zdecydować, czy warto w najbliższym czasie sięgnąć po nową grę EA Sports.

Propozycja EA pozwala graczom biegać po wirtualnej murawie przez dokładnie 10 godzin – następnie należy zdecydować się na pełną wersję produkcji. Progres i osiągnięcia zostaną przeniesione, więc fani nie będą rozpoczynać zabawy od początku.

FIFA 22 zapewni w pełni next-genową technologię Hypermotion, o której wspominaliśmy na portalu wcześniej. Poznajcie także nasze pierwsze wrażenia z produkcji EA Sports.

Źródło: własne

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper