Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.09.2021 10:44
Pokemon Unite. Darmowy hit ze Switch już dostępny na smartfonach. Cross-play i łączenie konta
847V

Pokemon Unite. Darmowy hit ze Switch już dostępny na smartfonach. Cross-play i łączenie konta

Pokemon Unite zostało pobrane przez posiadaczy Nintendo Switch już ponad 9 mln razy. Od dzisiaj do zabawy mogą się przyłączyć posiadacze smartfonów.

Już dzisiaj do zabawy w Pokemon Unite przyłączą się gracze preferujący rozgrywkę smartfonową. Pokemon Unite otrzyma dzisiaj wersję na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android - wdrażanie gry przebiega stopniowo. W Polsce gra jest już dostępna w systemie dystrybucji Google Play. Wydanie smartfonowe tej produkcji free-to-play zapewnia dostęp do pakietu zawartości znanego z edycji na Switch. Jak łatwo się domyślić serwery gry są obecnie przeciążone, co może skutkować problemami z logowaniem.

Co ważne - możemy w smartfonowym wydaniu Pokemon Unite połączyć swoje konto ze Switch, dzięki czemu można bez problemów kontynuować zabawę z wypracowanymi wcześniej postępami. Gra obsługuje też crossplay między Switch a smartfonami.

Dzięki aktualizacji do gry wbijają się dzisiaj Unite Squads. Chodzi o system drużynowy, który obsługuje m.in. pogawędki w naszym zespole czy łatwe wyszukiwanie osób do wspólnej zabawy.

Tagi: Pokemon Unite The Pokemon Company TiMi Studios