Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2021 18:58
Steam Deck
3567V

Steam Deck działa „niesamowicie” i może być dla wielu „game-changerem”. Zobaczcie gameplay z ręki

Steam Deck zadebiutuje dopiero pod koniec roku, ale pierwsi deweloperzy oraz wydawcy otrzymali już sprzęt. W rezultacie możemy sprawdzić, jak działa urządzenie Valve i nie bez powodu sprzęt zbiera pochwały. Szykuje się kawał ciekawej konstrukcji.

Valve rozesłało już pierwsze modele Steam Decka do deweloperów, którzy za pomocą devkitów będą mogli dopracować swoje gry, by produkcje wykorzystywały atuty przenośnej platformy. Sprzęt trafił już do rąk zainteresowanych i trzeba przyznać – wygląda to naprawdę przyzwoicie.

Mike Rose, wydawca Descenders, postanowił pokazać, jak działa wspomniana produkcja na urządzeniu Valve i sam zainteresowany nie ukrywa, że tytuł działa „bezbłędnie” i oferuje „niesamowite” wrażenia.

Twórcy gier ze sterowaniem za pomocą myszki i klawiatury muszą zadbać o działanie gry, ale nawet bez aktualizacji możemy wykorzystywać ekran dotykowy.

Na trzecim materiale przedstawiciel No More Robots pokazał nową pozycję studia, która niemal od razu oferuje bezproblemową rozgrywkę. Mike Rose wspomina, że Steam Deck może być prawdziwym „game-changerem”.

Źródło: Twitter: RaveofRavendale

Tagi: Steam Steam Deck Valve