Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2021 17:49
Death Stranding: Director's Cut
3319V

Death Stranding Director's Cut z potwierdzoną ceną i szczegółami przejścia z PS4 na PS5. Sony zaskakuje

PlayStation UK potwierdziło konkrety dotyczące przejścia z Death Stranding (PS4) na Death Stranding Director's Cut (PS5). Gracze mogą wykupić aktualizację, by zapoznać się z ulepszeniami przygotowanymi przez zespół Hideo Kojimy.

Death Stranding to kolejna gra przygotowana na PlayStation 4, która otrzyma reżyserskie wydanie. Hideo Kojima wcześniej prezentował szczegóły nowego wydania i zapraszał graczy na między innymi rozbudowany zwiastun Death Stranding Director's Cut, a teraz otrzymaliśmy ostateczne szczegóły dotyczące przejścia z podstawowej gry na rozbudowaną.

Posiadacze Death Stranding z PlayStation 4 mogą za 5 funtów (25 zł?) wykupić ulepszenie i otrzymają Death Stranding Director's Cut na PlayStation 5. PlayStation UK podkreśla, że z oferty mogą skorzystać także klienci fizycznej wersji gry na PS4 – w tym wypadku muszą oni włożyć płytę do PlayStation 5.

Death Stranding Director's Cut oferuje między innymi nowe bronie, pojazdy, rozbudowaną historię, a twórcy pamiętali o skorzystaniu z mocy PlayStation 5, by poprawić wrażenia – tytuł czerpie garściami z kontrolera DualSense, dźwięku 3D oraz szybkiego dysku SSD.

Recenzje Death Stranding Director's Cut pojawią się jeszcze w tym tygodniu, a gra zadebiutuje w piątek.

Źródło: Twitter: PlayStationUK

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Kojima Productions Sony Interactive Entertainment