Iza Łęcka Iza Łęcka 21.09.2021 10:36
Assassin's Creed Unity
5513V

Assassin's Creed Unity zdumiewa. Gameplay w 8K, z ray tracingiem i realistyczną oprawą na RTX 3090

Od premiery Assassin's Creed Unity minęło sporo czasu, jednak najnowszy materiał stanowi potwierdzenie, że na odpowiednim sprzęcie i z wykorzystaniem ulepszeń paryska przygoda może wyglądać niezwykle efektownie. Sprawdźmy ujęcia z gry Ubisoftu.

Assassin's Creed: Unity otrzymał rozbudowaną kampanię promocyjną przed premierą, wiele powiedziano o grze także po debiucie, kiedy deweloperzy intensywnie pracowali nad naprawą działania produkcji na niektórych urządzeniach. Niestety, część starań poszło na marne i doprowadziło do sytuacji, w której zespół był zmuszony usuwać poszczególne budynki i znacząco zmieniać tytuł.

Pomimo wielu niedogodności przygoda w Paryżu posiada oddane grono sympatyków – przygodzie Arno rozgrywającej się w czasach Rewolucji Francuskiej nie można odmówić ciekawego świata i intrygującego klimatu.

Tym razem Assassin's Creed: Unity powraca w wielkim stylu – jeden z graczy uruchomił tytuł na GeForce RTX 3090, zadbał o ray tracing, maksymalne ustawienia i dorzucił modyfikację zapewniają realistyczną oprawę. Zachęcam, by prześledzić cały materiał, bowiem gra Ubisoftu prezentuje się nietuzinkowo. Tytuł odznacza się efektowną oprawą, a w Paryżu nie brakuje lokacji, na których można zawiesić oko.

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-unity-ray-tracing-8k/

Tagi: Assassin's Creed: Unity Ubisoft Ubisoft Montreal