Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2021 19:20
Balenciaga x Fortnite kolekcja
1808V

Balenciaga x Fortnite oficjalnie. Koszulka za 1675 zł, a kurtka za 4544 zł

Epic Games to kolejna firma, która współpracuje z Balenciagą, by przygotować specjalne ubrania dla graczy. Fani Epic Games mogą kupić kurtkę z napisem „Fortnite” za ponad 4500 zł – sprawdźcie całą kolekcję.

Marka Balenciaga pojawiła się na naszej stronie już w połowie roku, ponieważ w czerwcu Sony nawiązało współpracę z firmą odzieżową, by przygotować specjalne ubrania związane z PlayStation 5 – gracze w tym czasie śmiali się, że choć nie mogą kupić konsoli, to mają możliwość sięgnięcia po bardzo drogą koszulkę z napisem „PS5”.

Teraz Balenciaga współpracuje z Epic Games i tutaj sprawa jest bardziej rozbudowana, ponieważ gracze mogą kupić przedmioty w Fortnite, ale również w prawdziwym sklepie pojawiła się oferta ubrań dla graczy.

Bluza za 895 euro (4 108 zł), koszulka za 356 euro (1 675 zł), czapka z daszkiem za 295 euro (1 354 zł) lub kurtka za 990 euro (4 544 zł)? Nie są to przyjemności dla każdego, jednak na pewno warto zwrócić uwagę, że podobnie jak w przypadku serii dla PlayStation – ubrania są bardzo proste.

Poniżej możecie sprawdzić całą serię oraz nawet zwiastun z Fortnite... Biorąc pod uwagę gigantyczne zainteresowanie pozycją Epic Games – kupujecie? ;)

Balenciaga x Fortnite 1

Balenciaga x Fortnite 2

Balenciaga x Fortnite 3

Balenciaga x Fortnite 4

Balenciaga x Fortnite 45

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/high-digital-fashion-drops-into-fortnite-with-balenciaga
https://www.balenciaga.com/en-pl

Tagi: Balenciaga Epic Games Fortnite Gearbox Software