Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2021 17:07
Far Cry 6 Giancarlo Esposito
833V

Giancarlo Esposito promuje Far Cry 6. Aktor zdradza porady i wspomina o możliwościach gry

Aktor znany z między innymi „Breaking Bad”, „The Mandalorian” i „The Boys” miał okazję wcielić się w głównego antagonistę Far Cry 6. Giancarlo Esposito został zaangażowany do promocji produkcji Ubisoftu i najnowsze materiały w ciekawy sposób przedstawiają grę.

Seria Far Cry od zawsze charakteryzuje się barwnymi antagonistami, jednak nie bez powodu wielu graczy wychwala Ubisoft za podjęcie współpracy z Giancarlo Esposito. Aktor podczas swojej pracy na planach miał okazję kilkukrotnie wcielić się w typowego złego gościa i trzeba przyznać jedno – często w tym wypadku nie zawodzi.

Far Cry 6 również wygląda ciekawiej właśnie ze względu na aktora, który został zaangażowany przez Ubisoft do promocji gry – Giancarlo Esposito proponuje graczom rady, a jednocześnie opowiada o samej produkcji francuskiego producenta i wydawcy.

Premiera Far Cry 6 odbędzie się w pierwszej połowie przyszłego miesiąca, a w niedalekiej przyszłości poznamy ostateczne wrażenia dotyczące pełnej wersji gry. Ubisoft w kampanii przygotowującej graczy na przygodę zapowiadał największy w historii serii świat, który ma w dodatku zostać obładowany ciekawymi wydarzeniami.

Studio potwierdziło także serię płatnych i bezpłatnych dodatków, które zadebiutują po premierze Far Cry 6.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Far Cry 6 Giancarlo Esposito Ubisoft