Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2021 16:10
Nintendo Switch
3643V

Nintendo Switch V2 w niższej cenie w Polsce. Gracze mogą skorzystać z nowej oferty Nintendo

Nintendo obniżyło cenę Nintendo Switcha w Polsce i już w pierwszych sklepach pojawiła się nowa oferta. Konsola jest faktycznie tańsza i może zachęcić niezdecydowanych do zainteresowania się urządzeniem. Poznajcie szczegóły.

Nintendo postanowiło obniżyć cenę Nintendo Switcha w Europie i oferta pojawiła się już w pierwszych sklepach. Według naszych informacji – urządzenie po obniżce może być sprzedawane w cenie od 1300 zł, jednak w tej sytuacji sklep prawie w ogóle nie zarabia na sprzęcie.

Nie musieliśmy jednak długo czekać, by pojawiły się już pierwsze oferty na Nintendo Switcha V2 w nowej cenie i konsolę kupicie za około 1379 zł:

Jak widać sprzęt Nintendo można już kupić w odrobinę lepszej cenie, co na pewno powinno ucieszyć graczy, którzy czekali na ten ruch producenta. Jak wiadomo na Nintendo Switchu systematycznie debiutują znakomite gry, które zbierają pochwały od dziennikarzy z całego świata.

Przed nami jeszcze kilka głośnych premier w 2021 roku – między innymi Metroid Dread, Mario Party Superstars, Shin Megami Tensei V i Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/nintendo-switch-v2-od-1379-zl-w-media-markt-zestaw-z-dwoma-grami-mario-za-1697-zl/

Tagi: cena Nintendo Nintendo Switch Switch