Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2021 15:48
Ragnarok
2288V

God of War Ragnarok z bardzo ważnym wątkiem? Szczegół z trailera zdradza istotną kwestię

Gracze odnaleźli interesujący szczegółw w trailerze God of War Ragnarok. Możliwe, że Santa Monica Studio szykuje dla nas interesujący wątek w nadchodzącej historii Kratosa i Atreusa.

Jedni gracze narzekają na postacieGod of War: Ragnarok, drudzy porównują grę z poprzednią częścią marki, a inni doszukują się ciekawostek. Fani nordyckiej sagi nie mają powodów do narzekań, ponieważ o ich najulubieńszej serii pisze się teraz bardzo często.

Tym razem zainteresowani rozmawiają o dopiero co znalezionym szczególe w materiale przedstawiającym nową historię Kratosa oraz Atreusa. Jest on widoczny już na samym początku, gdy główny bohater siedzi przy ognisku, i zdradza parę istotnych kwestii dot. God of Wara z 2018 roku, więc uważajcie na spoilery!

Mianowicie, gameplay-trailer z God of War: Ragnarok pokazuje, że bóg wojny wciąż bardzo mocno przeżywa śmierć swojej ukochanej. Podczas pierwszej części filmu, czyli tej, kiedy to Kratos siedzi przy ognisku, główny bohater sagi w pewnym momencie trzyma torbę, w której kiedyś znajdowały się prochy matki Atreusa. 

Smaczek ten zdradza nam, że "obecność" Faye może w jakiś sposób wpływać na decyzje podejmowane przez boga wojny. Podobne rozwiązanie mogliśmy chociażby ujrzeć w przebojowym The Last of Us 2, ale więcej napisać nie mogę, aby nie zdradzać szczegółów.

Ponadto, w wątku na Reddicie poświęconym rzeczonej sytuacji pojawiły się pomysły, jakoby deweloperzy mieli zasygnalizować nam, właśnie dzięki rzeczonemu przedmiotowi, że w God of War Ragnarok zostanie szerzej przedstawiona relacja między Kratosem a Faye - być może otrzymamy nawet retrospekcje? W końcu ta część sagi ma być mocnym zakończeniem historii, więc scenarzyści mogą się puścić wodze fantazji.

Źródło: https://gamerant.com/god-of-war-ragnarok-trailer-faye-bag-kratos-mourning-detail/

Tagi: God of War: Ragnarok Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment