Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2021 14:54
Saints Row
2048V

Nowy Saints Row wycieka do sieci! Gameplay ujawnia wiele informacji z gry

Nowy Saints Row zaczyna wyciekać do sieci wraz z pierwszymi, większymi szczegółami.

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Do sieci trafił obszerny materiał z nowego Saints Row, które zostało oficjalnie zapowiedziane w trakcie tegorocznej edycji Gamescom. Film pochodzi od użytkownika kryjącego się na YouTube pod pseudonimem SRDominatrix i mówi się, że skupia się on na rzeczach, które pokazano dziennikarzom podczas zamkniętego pokazu.

Materiał przedstawia nam chociażby dokładną personalizację postaci (o niej wspominaliśmy już dzisiaj z samego rana), system walki (fani marki mogą zauważyć, że bazuje on na poprzednich odsłonach marki) i opowiada o świętych, z którymi będzie nam dane współpracować. Nie zabrakło także wielu informacji o gangach (jest ich łącznie 3 i każda z frakcji będzie rywalizowała o kawałek ziemi w Santo Ileso):

  • Los Panteros to rdzenni mieszkańcy miasta - skupiają się na walce wręcz i szanują tradycje;
  • Marshall Defense Industries to frakcja, która jest finansowana przez wojsko. Bardzo mocno angażują się w walkę dzięki zaawansowanej broni;
  • The Idols to mieszkańcy miasta, którzy postrzegają siebie jako ikony nowego porządku świata. Wyróżniają się sporą liczebnością i ogromną siłą.

Materiały są stopniowo usuwane przez wydawcę, więc spieszcie się z oglądaniem.

Źródło: https://gamingintel.com/saints-row-gameplay-leak-combat-story-customization/

Tagi: Deep Silver Leak Saints Row (2022) Volition