Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2021 21:17
Superpower 3
623V

Superpower 3 zapowiedziane! THQ Nordic wraca do znanej serii

THQ Nordic najwidoczniej postanowiło sięgnąć po kilka swoich uznanych IP. Superpower powraca i trzecia odsłona serii została właśnie zaprezentowana na materiale wideo. Zobaczcie film przygotowujący graczy na wielki powrót marki.

Superpower zadebiutowało na rynku w 2002 roku i studio GolemLabs zapewniło strategię turową, w której śmiałkowie mogli prowadzić jeden z wybranych krajów do pełnej, międzynarodowej dominacji. Po dwóch latach zadebiutowała kontynuacja, która zapewniła rozbudowaną rozgrywkę.

Na dzisiejszym THQ Nordic 10th Anniversary pokazano produkcję, która według wydawcy będzie „najbardziej kompletnym symulatorem geopolitycznym osadzonym we współczesnym świecie”. Gra zaoferuje elementy zarządzania, dyplomacji i strategii czasu rzeczywistego – w produkcji będziemy kontrolować kraj w trzech głównych obszarach: politycznym, ekonomicznym i militarnym.

Długo oczekiwana kontynuacja serii, SuperPower 3, to mieszanka elementów strategii i zarządzania, a także najpełniejsza i najlepiej oddająca realia świata symulacja geopolityczna w historii. W tej odsłonie znajdziesz nowoczesną grafikę, współczesną technologię wojskową oraz udoskonaloną technologię EHE, która zapewni ci zindywidualizowaną rozgrywkę bez względu na styl gry. Możesz grać na rozmaite sposoby – SuperPower 3 daje ci niespotykaną wolność wyboru! Możesz się skupić na sytuacji międzynarodowej, na przykład planując wojny, albo na najmniejszych szczegółach. Cała planeta będzie się przyglądać, a konsekwencje podjętych przez ciebie decyzji zobaczysz na własne oczy.

W Superpower 3 otrzymamy dostęp do wszystkich krajów świata rzeczywistego – zainteresowani będą mogli poprowadzić każde państwo. Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun.

Tagi: Superpower Superpower 3 THQ Nordic THQ Nordic 10th Anniversary