Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2021 19:23
Titan Quest Anniversary Edition – pobierz za darmo na Steam
3987V

5 gier za darmo. Promocje pozwalają przypisać na zawsze aż 4 produkcje

Promocje dwóch niezależnych firm pozwalają graczom pobrać pięć gier i tylko jedną możemy sprawdzać przez weekend. Pozostałe tytuły po przypisaniu do konta mogą zostać w bibliotece graczy na zawsze. Wszystko za sprawą ofert Epic Games oraz Koch Medii.

Gracze na PC nie mogą narzekać na brak ciekawych promocji i najnowsze oferty pozwalają im pobrać i zatrzymać aż cztery gry za darmo. Zainteresowani doładują swoje cyfrowe biblioteki na Steam i Epic Games Store.

Dwie pierwsze produkcje są dostępne w ramach najnowszej propozycji Epic Games Store – w przyszłym tygodniu na listę trafi The Escapists. Gracze mają tydzień na wrzucenie pozycji do swojej biblioteki.

Następne gry zostały przygotowane z okazji 10-lecia THQ Nordic – jak wiadomo już jutro odbędzie się specjalny stream, podczas którego powinniśmy poznać nowe pozycje wielkiego wydawcy i producenta. W przypadku Titan Quest i Jagged Alliance macie czas do 23 września 19:00, by skorzystać z promocji.

Z tego zestawienia na pewno warto sprawdzić Tharsis oraz Titan Quest Anniversary Edition – ten drugi tytuł ma już swoje lata, ale jeśli nadal nie mieliście okazji zagrać, to warto poświęcić weekend, by wykonać dziesiątki misji i rozwinąć swoją postać.

Źródło: Epic Games
Koch Media

Tagi: Epic Games Koch Media promocja za darmo