Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2021 19:45
Koszmar minionego lata Amazon
739V

Koszmar minionego lata powraca. Zwiastun prezentuje reboot popularnego slashera

„I Know What You Did Last Summer” lub jak kto woli „Koszmar minionego lata” otrzymał pełny reboot i pierwszy zwiastun przygotowuje widzów na klasyczną historię. Akcja została przystosowana do współczesnych standardów, ale wydarzenia ponownie rozpoczną się w znany sposób.

„Koszmar minionego lata” to seria horrorów składająca się z trzech filmów, które w luźny sposób przedstawiały wydarzenia z powieści o tym samym tytule autorstwa Lois Duncan. Produkcje debiutowały w latach 1997-2006, ale fani klasycznych slasherów mogą szykować się na wielki powrót serii.

Amazon potwierdził, że już 15 października na Amazon Prime Video zadebiutuje „Koszmar minionego lata”, który jednak tym razem będzie serialem. Na dobry początek widzowie zobaczą 15 odcinków, by później producent karmił widzów jednym epizodem na tydzień – aż do wielkiego zakończenia zaplanowanego na 12 listopada.

Pierwszy zwiastun przygotowuje fanów na bardzo standardową dla tego IP historię – grupa nastolatków zabawia się na dużej imprezie z okazji ukończenia szkoły, a później ekipa wraca samochodem do domu i dochodzi do śmiertelnego wypadku. Bohaterowie ukrywają swoją zbrodnię i po roku otrzymują wiadomości – ktoś wie o wydarzeniach z minionego lata.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Bracia krwi: Malcolm X i Muhammad Ali”, „Kierunek: Noc” (2 sezon), „Zwierzyna” i „Ted Lasso” (1 sezon).

Źródło: YouTube.com

Tagi: amazon I Know What You Did Last Summer Koszmar minionego lata Trailer zwiastun