Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2021 17:53
BPM: Bullets Per Minute
671V

BPM: Bullets Per Minute w październiku trafi na konsole. Gra wykorzysta moc PS5 i XSX|S

Już w przyszłym tygodniu BPM: Bullets Per Minute zadebiutuje na konsolach. Gra oferująca ciekawą koncepcję zostanie wydana na sprzęt poprzedniej generacji, ale deweloperzy nie zapomnieli wykorzystać potencjału PlayStation 5 i Xboksów Series X|S.

O BPM: Bullets Per Minute pisaliśmy w kwietniu, gdy twórcy potwierdzili opracowanie wersji na konsole, ale teraz możemy ujawnić konkretniejsze szczegóły – tytuł już 5 października zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One.

Jeśli jednak posiadacie PlayStation 5 lub Xboksa Series X|S to możecie liczyć na zabawę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. W grze sprawdzimy rozbudowany arsenał, 10 różnorodnych postaci i będziemy odkrywać losowo generowane lochy.

BPM: Bullets Per Minute to bardzo dynamiczny shooter, który w mocny sposób wykorzystuje dźwięk, ponieważ każdy ruch (strzał, skok, unik) należy wykonać w rytm „epickiej rockowej ścieżki dźwiękowej”.

BPM: Bullets Per Minute zebrał oceny na poziomie 73%, ale warto zwrócić uwagę, że opinie były bardzo mocno podzielone – tytuł otrzymał nawet 9/10, ale także notę pokroju 3/10. Jest to bez wątpienia ciekawy projekt, który może w przyszłym miesiącu zainteresować fanów strzelania.

Źródło: Informacja prasowa: Media Enquiries

Tagi: Awe Interactive BPM: Bullets Per Minute