Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2021 15:31
PS4 DualShock 4 - PS4 z dużymi problemami po firmware 9.00
6728V

PS4 z dużymi problemami po firmware 9.00. Gracze ostrzegają: nie instalujcie aktualizacji

Gracze potwierdzają ogromne problemy z aktualizacją 9.00 dla PlayStation 4. Pierwsi zainteresowani ostrzegają, by nie instalować najnowszego firmware, ponieważ użytkownicy doświadczyli różnych niedogodności z działaniem PS4.

Sony zadbało dzisiaj o dużą aktualizację PlayStation 5 oraz przygotowało nowe funkcje dla posiadaczy PlayStation 4, ale przynajmniej drugi patch powinien przejść dodatkowe testy, ponieważ już teraz pojawia się mnóstwo narzekań graczy, których PS4 nie działa odpowiednio po zainstalowaniu firmware.

W Sieci możecie znaleźć wiele opinii klientów PlayStation, którzy nie mogą połączyć się z PlayStation Store, nie mają możliwości zalogowania się na serwery Sony czy też nawigacja po menu jest spowolniona.

Sytuacja jest o tyle dziwna, że błąd nie występuje u wszystkich posiadaczy PS4. Możemy przypuszczać, że niedogodności występują tylko w niektórych wersjach PlayStation 4 – nie brakuje jednak opinii, by nie instalować firmware do czasu wydania nowej wersji.

Mieliście już okazję pobrać pliki? Napotkaliście na bugi? Jak wiadomo Sony od czasu do czasu mierzy się z podobnymi problemami, ale zazwyczaj następnego dnia zostaje opublikowany hotfix, który eliminuje wszystkie błędy.

PS4 - problemy po firmware 9.00 - 1

PS4 - problemy po firmware 9.00 - 2

PS4 - problemy po firmware 9.00 - 3

PS4 - problemy po firmware 9.00 - 4

Źródło: https://mp1st.com/news/new-ps4-firmwa-update-9-00-causing-issues-loading-psn-store-connecting-more

Tagi: firmware PlayStation PlayStation 4 PS4 Sony