Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2021 19:55
Back 4 Blood - Turtle Rock Studios
603V

Back 4 Blood na zwiastunie prezentującym kampanię. Twórcy przekonują do kooperacyjnej strzelanki

W Back 4 Blood nie zabraknie rozbudowanej kampanii, więc deweloperzy postanowili zaprezentować najważniejsze elementy gry. Zobaczcie materiał, który na pewno zainteresuje graczy wyczekujących na produkcję.

Back 4 Blood stawia na sieciową zabawę, ale w grze nie zabraknie kampanii, którą będziemy mogli ukończyć w pojedynkę lub ze znajomymi. W trakcie testów mogliśmy przekonać się, jak prezentuje się fragment gry i w pełnej wersji powinniśmy oczekiwać podobnych atrakcji.

Twórcy jednak przekonują, że kampania to rozbudowana propozycja i z tego powodu możemy dzisiaj sprawdzić nowy zwiastun. Jest to w zasadzie fabularny materiał, który pokazuje narodziny potworów.

Trailer pozwala sprawdzić kilka nowych ujęć z rozgrywki i trzeba przyznać, że w Back 4 Blood nie zabraknie ciekawych lokacji, w których zmierzymy się z kolejnymi stworami. Na uwagę na pewno zasługuje duża liczba oponentów oraz większe stwory – niektóre misje mogą stanowić spore wyzwanie.

Back 4 Blood zadebiutuje już 12 października i warto pamiętać, że tytuł od dnia debiutu będzie dostępny w abonamencie Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment