Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2021 15:30
PS5 jak zainstalować dysk SSD - Sony opublikowało poradnik
1391V

PS5 – jak zainstalować dysk SSD? Sony opublikowało poradnik

Sony przygotowało poradnik wideo, który powinien pomóc wszystkim graczom zainstalować dodatkowy dysk SSD w PlayStation 5. Materiał jest na tyle szczegółowy, że raczej każdy posiadacz PS5 bez problemu zamontuje w urządzeniu pamięć.

Japoński producent i wydawca przedstawił dzisiaj pełną listę zmian z oczekiwanej od dawna dużej aktualizacji do PS5. Urządzenie w końcu obsłuży dodatkowe dyski SSD, więc korporacja postanowiła przygotować materiał wideo, który powinien zainteresować wielu posiadaczy PlayStation 5, ponieważ Japończycy pokazują, w jaki sposób można zwiększyć pamięć w konsoli aktualnej generacji.

Film został podzielone na kilka sekcji, w których Sony bardzo wyraźnie zaznacza – co potrzebujesz, by zamontować dodatkowy SSD, pokazuje w jaki sposób najlepiej się przygotować, jak zdjąć obudowę czy też nawet zainstalować dysk.

Producent chce mieć pewność, że każdy klient PlayStation 5 będzie gotowy, by w niedalekiej przyszłości zwiększyć pamięć konsoli.

Warto zaznaczyć, że nowy firmware zostanie wydany już jutro, więc jeśli posiadacie SSD spełniające wymagania – możecie szykować się na małą operację, by jutro zainstalować kolejne gry na PS5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dysk SSD PlayStation 5 ps5 Sony SSD