Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2021 21:15
Xbox Game Pass
3615V

Xbox Game Pass z wielką prezentacją gier. Microsoft promuje 40 produkcji

Microsoft właśnie opublikował wielki materiał przedstawiający gry dostępne w Xbox Game Pass. Materiał jest przeładowany świetnymi produkcjami, w które warto zagrać i film może być dobrą wskazówką, jakie pozycje trzeba wrzucić na listę produkcji do ogrania.

Xbox Game Pass nie od dzisiaj jest obładowany świetnymi pozycjami, a Microsoft chętnie promuje gry, które mogą trafić w gust szerokiej publiki. Najnowszy materiał pokazuje tytuły dostępne w usłudze – firma skupia się na sześciu różnych gatunkach i wybiera po kilka ciekawych produkcji dla każdego klienta.

Katalog Xbox Game Pass jest stale rozbudowywany i w usłudze nieustannie pojawiają się pozycje, które dopiero debiutują, ale nie możemy także zapomnieć o grach, które już wcześniej zasiliły zestawienie. Microsoft takim materiałem przypomina o pozycjach i łatwo tutaj można znaleźć hity z segmentu AAA, ale również mniejsze pozycje – warto właśnie takie propozycje promować.

Na filmie znajdziecie między innymi: DOOM, Wolfenstein II: The New Colossus, MechWarrior 5, Prodeus, Steep, Skate, UFC 4, Knockout City, The Catch: Carp & Coarse Fishing, For Honor, Conan Exile, Dragon Quest Builders 2, Katamari Damacy Reroll, Gang Beasts, Psychonauts 2, Psychonauts, Hades, Bloodroots, Twelve Minutes, Backbone, Boyfriend Dungeon, Myst, Maneater, Iron Harvest, Cris Tales, Humankind, Dungeons & Dragons: Dark Alliance czy też The Ascent.

To sporo ciekawych tytułów, ale warto pamiętać, że w katalogu Xbox Game Pass znajdziemy aktualnie 401 gier na konsole i 297 pozycji na PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft PC Xbox Xbox Game Pass Xbox One Xbox Series X|S