Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2021 15:46
Deathloop next-gen PC PS5
661V

Deathloop z niemal pełnym wsparciem DualSense na PC. Zobaczcie premierowy zwiastun z polskim dubbingiem

Arkane Lyon nie zapomniało o graczach na PC, którzy chcą poczuć „next-genowe” funkcje PlayStation 5. Gra wspiera DualSense na PC, więc wszyscy zainteresowani mogą liczyć na ciekawe doświadczenie.

O Deathloop miałem już okazję wspomnieć dzisiaj w recenzji, ale możecie mieć pewność, że o produkcji będzie w najbliższych dniach bardzo głośno. Tytuł pokazał siłę Arkane Lyon, które postanowiło w bardzo mądry sposób skorzystać z możliwości kontrolera DualSense.

W tekście wspomniałem, że deweloperzy z Francji wykorzystali pełną moc pada od Sony, co w zasadzie nie jest zaskoczeniem, ale warto odnotować ważny szczegół – DualSense działa także w Deathloopie na PC.

Jeśli chcecie poczuć „next-genowe doświadczenie” promowane przez między innymi Sony, to pad od Japończyków oferuje haptyczne wibracje oraz adaptacyjne triggery – niestety autorzy przynajmniej aktualnie nie wykorzystują na tej platformie głośnika.

Deathloop na PC obsługuje także HDR, a nawet NVIDIA Reflex, co jest ciekawe biorąc pod uwagę, że funkcja działa głównie w grach sieciowych.

Arkane postanowiło również nie włączać cross-platformowej rozgrywki, co powinno zostać dobrze odebrane przez graczy, ponieważ nie musimy się martwić o balans zmagań.

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop