Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.09.2021 18:42
Resident Evil 4 Remake
2951V

Resident Evil 4 Remake potwierdzony przez PlayStation? Polscy fani odnaleźli interesującą ciekawostkę

Resident Evil 4 Remake został nieoficjalnie potwierdzony przez Sony? Japończycy bawią się z graczami.

O Resident Evil 4 Remake mówiło się w ostatnim czasie bardzo dużo, ale Capcom nie zdecydował się jeszcze na prezentację gry ani podczas tegorocznego Gamescomu ani PlayStation Showcase. Marne szanse na to, aby produkcja została zapowiedziana jeszcze w tym roku. Może być to spowodowane problemami, przez który japoński producent musiał wzywać główny zespół do prac nad odświeżeniem czwartej odsłony rzeczonej serii.

Kolejnym szczegółem wskazującym na to, iż Resident Evil 4 Remake rzeczywiście powstaje, jest ostatni materiał Play Has No Limits, podczas którego - zapewne - specjalnie Sony (przypomnijmy, że "niebiescy" mocno współpracują z Capcomem) umieściło na ścianie nieznanego budynku symbol "Los Illuminados", który jest ściśle powiązany z pewną grupą paramilitarną uprzykrzającą życie Adzie Wong i Leonowi S. Kennedy'emu w RE4.

Warto zaznaczyć, że smaczek ten został odkryty bardzo szybko przez polskich graczy. Pełny, oryginalny post z fanpage'a Resident Evil Polska wspominający o wspomnianym wyżej znalezisku możecie zobaczyć klikając w ten link.

Źródło: Kamil Paszko, dziękujemy za podesłanie linku!
https://www.facebook.com/ResidentEvilPolska/posts/4451726978181446

Tagi: Capcom re4 remake Resident Evil 4 Remake sony