Life is Strange True Colors bardzo ciepło przyjęte przez graczy

News
781V
Life is Strange True Colors bardzo ciepło przyjęte przez graczy
Mateusz Wróbel | 12.09.2021, 13:08

Life is Strange: True Colors zostało ocenione przez graczy - pozytywnych opinii nie brakuje.

Dwa dni temu światło dzienne ujrzało Life is Strange: True Colors. Trzecia główna odsłona marki skupiającej się na opowiadaniu emocjonalnych historii została dobrze przyjęta przez recenzentów i - jak się okazuje - również przez samych graczy.

W przeciągu ostatnich 24 godzin produkcję odpaliło niespełna 7,5 tysięcy osób na Steamie, co jest przyzwoitym wynikiem jak na ten gatunek gier. Spora część posiadaczy postanowiło wyrazić również swoją opinię - na platformie Valve jest ich już łącznie 1,5 tysiąca, z czego 85% to te pozytywne.

Za co przede wszystkim chwalą odbiorcy Life is Strange: True Colors? Najbardziej chwalona jest angażująca fabuła i dobrze napisani bohaterowie. Złego słowa nie można powiedzieć również o ścieżce dźwiękowej, potrafiąca zbudować napięcie lub rozluźnić w danych sytuacjach.

Negatywne opinie pojawiają się przede wszystkim u osób, które narzekają na zbyt krótki - patrząc na cenę gry wynoszącą około 250 złotych - czas rozgrywki i malutkie, niepsujące rozgrywki błędy techniczne.

Pamiętajcie o naszej recenzji Life is Strange: True Colors oraz poradniku, w którym opisaliśmy konsekwencje podejmowanych przez nas wyborów, jak i lokacje wszystkich znajdziek.

Źródło: Steam

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper