Life is Strange 3 True Colors - poradnik do gry. Wybory, decyzje, konsekwencje, znajdźki, wspomnienia, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Life is Strange 3 True Colors - poradnik do gry. Wybory, decyzje, konsekwencje, znajdźki, wspomnienia, porady

Life is Strange 3 True Colors - poradnik do gry. Wybory, decyzje, konsekwencje, znajdźki, wspomnienia, porady

Mateusz Wróbel | 18.09.2021, 16:48

Poniżej znajdziecie nieoficjalny poradnik do gry Life is Strange: True Colors. Największy nacisk położyliśmy na szczegółowym opisie wyborów, decyzji i idących za nimi konsekwencji. Nie zabrakło także porad oraz lokacji wszystkich znajdziek.

Witajcie w poradniku do Life is Strange 3 True Colors! Po świetnej pierwszej odsłonie serii i minimalnie gorszej drugiej przyszedł czas zapoznać się z "trójką", która od pierwszego materiału promującego zapowiadała się bardzo intrygująco. Niniejszy poradnik pomoże Ci odnaleźć się w grze - tym razem skupiliśmy się na szczegółowym opisaniu wyborów i idących za nimi konsekwencji oraz lokacji znajdziek, więc pragnę nadmienić, że to właśnie te dwie sekcje będą najbardziej rozbudowane w świeżutkim poradniku do LiS 3.


Pragnę zaznaczyć, że poradnik powstaje na bazie wersji PS5. Oznacza to, że będę często wspominał w swoim przejściu o przyciskach z DualSense'a odpowiadających za daną czynność, a nie kontrolerze do XSX czy klawiaturze (PC), tak jak miało to miejsce w niektórych poprzednich moich pracach.

Warto wspomnieć, że do głównej strony poradnika wrócicie klikając podświetlony na żółto-złoty kolor napis nad spisem treści materiału.

Wszelkie błędy proszę zgłaszać za pomocą kafelka znajdującego się na dole materiału, po prawej stronie: "Zgłoś błąd". Dzięki temu szybko je zauważę i wprowadzę wymagane poprawki.


Life is Strange 3 True Colors: Pytania i podstawy

Life is Strange 3 True Colors: Wybory i konsekwencje

Pragnę zaznaczyć, że zakładka z wyborami wciąż jest aktualizowana. Aby wszystkie z nich poznać, potrzebujemy więcej czasu na kolejne ukończenie gry z innymi decyzjami.

Rozdział 1:

Rozdział 2:

Rozdział 3:

Rozdział 4:

Rozdział 5:

Life is Strange 3 True Colors: Wspomnienia (znajdźki)

Life is Strange 3 True Colors: Dodatkowe zagadki

W najnowszym Life is Strange jest sporo zagadek, ale większość z nich jest prosta do rozwiązania. Poniżej znajdziesz wyłącznie te, które możesz zbyt szybko "wyłączyć" (nawet przez przypadek) albo są ciężkie do wykonania.

Rozdział 1:

Rozdział 2:

Rozdział 3:

Rozdział 4:

PYTANIA

WYBORY

WSPOMNIENIA

ZAGADKI

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

cropper