Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.09.2021 14:30
GTA V bombardowanie
3342V

GTA 5 boryka się z bombardowaniem zwiastunów na next-geny. Gracze tłumnie wyrażają swoje niezadowolenie

Najnowszy zwiastun ostatniej odsłony Grand Theft Auto, który został zapowiedziany na next-geny, spotyka się ze sporym bombardowaniem ze strony graczy. 

Grand Theft Auto V to jedna z największych gier minionej dekady i tytuł, który bez dwóch zdań przejdzie do historii branży. Niestety działania Rockstara sprawiają, że wielu osobom zaczyna on się kojarzyć negatywnie, zamiast wywoływać pozytywne skojarzenia i miłe emocje. Wszystko przez tryb online, który sprawia, że oczekiwanie na kontynuację zdaje się nie kończyć. 

A przy tym znane doskonale GTA V wydawane jest na kolejne generacje - już niedługo zadebiutuje ono również na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S. Odświeżony projekt ma ukazać się w marcu 2022 roku, a to oczywiście w żadnym stopniu nie podoba się fanom, którzy oczekują kontynuacji. Co więcej, początkowe plany się opóźniły, co również dołożyło swoją cegiełkę do podenerwowania. 

Gracze wyrazili swoje niezadowolenie poprzez bombardowanie zwiastunów negatywnymi ocenami w serwisie YouTube. Trailer, który zaprezentowano podczas PlayStation Showcase 2021, zasypano łapkami w dół. Na kanale Rockstara obecny stosunek ocen to 26 tysięcy pozytywnych i 45 tysięcy negatywnych. Jeszcze gorzej wygląda to na oficjalnym kanale PlayStation, gdzie przy zaledwie 17 tysiącach pozytywnych są aż 44 tysiące negatywnych

A komentarze nie pozostawiają żadnych złudzeń, co jest powodem - ta sama odsłona serii zmierza na trzecią już generację konsol. Kontynuacja? Ani widu, ani słychu

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North