Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2021 09:39
GTA 5 na porównaniu PS5 vs. PS4 Pro
3229V

GTA 5 na porównaniu PS5 vs. PS4 Pro. Gracze krytykują brak większych zmian

Rockstar pochwaliło się pierwszym zwiastunem przedstawiającym ulepszone GTA 5, który nie wywołał oczekiwanej fali entuzjazmu. Gracze podkreślają, że na materiale nie dostrzeżemy zbyt wielu wprowadzonych ulepszeń.

Grand Theft Auto 5 zmierza na PlayStation 5 oraz Xboksy Series X|S, lecz zalicza lekką obsuwę, o której zostaliśmy poinformowani w trakcie wczorajszej imprezy Sony. Rockstar wcześniej zapowiedziało udostępnienie przygody w Los Santos na listopad, jednak dzięki ostatniemu trailerowi wiemy, że tytuł trafi na konsole aktualnej generacji dopiero w marcu 2022 roku.

„Pojawienie się Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online na PlayStation 5 w marcu 2022 roku sprawi, że świat Los Santos i Blaine County ożyje w zupełnie nowy sposób. Gracze mogą spodziewać się szeregu technicznych i graficznych usprawnień w całym doświadczeniu, w tym poprawy wydajności wybranych pojazdów w GTA Online i wiele więcej”.

Subskrybenci PS Plus nadal mogą korzystać z dodatkowych bonusów (GTA$1 000 000 co miesiąc na wersję GTA Online na PlayStation 4, aż do premiery gry na PlayStation 5). Co więcej, samodzielne wydanie GTA Online zostanie udostępnione za darmo na PS5 przez pierwsze trzy miesiące od debiutu.

Na wczorajszym PlayStation Showcase zaprezentowano zwiastun gry składający się z wielu znanych scen, jednak na próżno było szukać znaczących ulepszeń. To odświeżenie, które oczywiście będzie cieszyć się gigantycznym zainteresowaniem, jednak pierwszy materiał nie zaspokoił oczekiwań odbiorców, którzy krytykują jakość.

„Wygląda jak PS4 vs PS4 Pro”.

„Nie ma wystarczającej różnicy”.

„To jest ps5 Update, a nie enhanced”.

„Co za żart”.

„Wygląda tak samo!!!”

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/09/09/gtav-and-gta-online-now-coming-to-ps5-march-2022/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North