Nintendo Switch z pierwszą oficjalną obniżką ceny? Nintendo może szykować nową ofertę

Gry (plotka)
4292V
Nintendo Switch z pierwszą oficjalną obniżką ceny? Nintendo może szykować nową ofertę
Wojciech Gruszczyk | 10.09.2021, 18:49

Na początku przyszłego tygodnia Nintendo ma przedstawić nowe szczegóły dotyczące ceny Nintendo Switcha. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to będziemy świadkami bardzo ciekawej sytuacji.

Nintendo Switch zadebiutował na rynku w marcu 2017 roku i tak naprawdę Nintendo jeszcze nigdy nie obniżyło na stałe ceny konsoli. Od czasu do czasu widzimy chwilowe promocje, które jednak są zazwyczaj przygotowywane przez same sklepy lub lokalne oddziały.

Dalsza część tekstu pod wideo

Według najnowszych plotek – w poniedziałek Nintendo ma ogłosić pierwszą oficjalną obniżkę ceny Nintendo Switcha. Urządzenie jest nadal sprzedawane w Europie za 329 euro, ale od przyszłego tygodnia mamy znaleźć oferty za około 270 euro.

Na potwierdzenie przecieków musimy zaczekać, jednak taki ruch na pewno skłoniłby wielu graczy do sięgnięcia po urządzenie, które jak wiadomo cieszy się stale dużą popularnością, ale Japończycy mogą śrubować wyniki i znacząco zwiększyć liczbę klientów.

Warto przypomnieć, że Nintendo do końca roku zapewni swojej społeczności jeszcze między innymi: Metroid Dread (sprawdźcie zwiastun), Mario Party Superstars, Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl, Shin Megami Tensei V czy też Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

Źródło: https://wccftech.com/nintendo-switch-price-cut-rumor/

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper