Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2021 04:30
Thor God of War Ragnarok
7680V

Thor z God of War Ragnarok jest za gruby? Gracze nie chcą kupić gry z powodu wyglądu postaci

Thor lub raczej jego brzuch podzielił graczy. Wielu fanów serii God of War inaczej wyobrażało sobie wygląd boga piorunów i niektórzy otwarcie mówią, że przez jego wizerunek nie zamierzają kupić God of War Ragnarok. Część osób broni wizji deweloperów.

Jednym z głównych przeciwników Kratosa w God of War Ragnarok będzie Thor. Twórcy udostępnili wizerunek antagonisty i pewnie mało kto mógł się spodziewać, że brzuch postaci wywoła takie poruszenie.

Jak się okazuje – Thor nie wygląda jak bohater z Marvel Cinematic Universe i jest to problem dla niektórych graczy. Bóg piorunów nie posiada pięknie wyrzeźbionego sześciopaka.

To właśnie z tego powodu Santa Monica Studio mierzy się ze sporą krytyką... Choć tak naprawdę deweloperzy sięgnęli po rzeczywisty obraz tego, jak Thor jest prezentowany w mitologii nordyckiej. Problemem okazuje się wizja zaproponowana przez MCU.

Raf Grassetti z Santa Monica Studio opublikował wizerunek Thora i pod jego postem znajdziecie już tysiące komentarzy – część graczy zgadza się z taką propozycją, a kolejni nie potrafią się pogodzić z wizją zaproponowaną przez deweloperów.

Na sytuację zareagował nawet Paweł Panasiuk z CD Projekt RED:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-09-10-in-defence-of-god-of-wars-thor

Tagi: God of War: Ragnarok Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment