Spider-Man 2 vs. Spider-Man. Wstępne porównanie ukazuje różnice w wyglądzie bohaterów

Gry
3203V
Spider-Man 2 vs. Spider-Man. Wstępne porównanie ukazuje różnice w wyglądzie bohaterów
Iza Łęcka | 10.09.2021, 12:54

Insomniac Games opracowuje kolejną przygodę z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej, a przedstawione wczoraj sceny pozwalają zestawić nową propozycję z pierwszymi przygodami Petera Parkera i Milesa Moralesa. Zobaczcie interesujący materiał.

Podczas PlayStation Showcase zaprezentowano pierwszy zwiastun Spider-Man 2, który ukazał duet bohaterów oraz ich przeciwnika – Venoma. Gra zadebiutuje w 2023 roku, jednak studio już teraz podzieliło się pierwszymi doniesieniami dotyczącymi produkcji, nie musieliśmy również czekać na wstępne porównania.

Insomniac Games wrzuci Petera Parkera i Milesa Moralesa do dobrze znanego już miasta, co umożliwia przeanalizowanie poszczególnych scen z nowego materiału. Spider-Man 2 powstaje od podstaw z myślą o PlayStation 5, dzięki czemu dostrzeżemy już znaczące różnice w kombinezonach superbohaterów (dokładniejsze detale, jak również odbicie światła) czy w prezentacji miejscówek, gdzie uwzględniono ulepszenia w zakresie oświetlenia, wysokości budynków czy tekstur.

Do premiery zostało jeszcze sporo czasu, co nie oznacza, że amerykański zespół nie będzie systematycznie dzielił się efektami swojej pracy. Sympatycy Parkera oraz Moralesa muszą być cierpliwi, trzeba jednak przyznać, że zapowiedź zelektryzowała wielu graczy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper