Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2021 22:18
Alan Wake Remastered na PlayStation Showcase
1327V

Alan Wake Remastered na pierwszym zwiastunie. Sony pokazuje przygodę pisarza

Remedy Entertainment potwierdziło plotki dotyczące powrotu serii Alan Wake, ale w dniu ujawnienia pozycji deweloperzy nie zaproponowali fanom trailera odświeżonej historii. Wszystko za sprawą konferencji Sony, ponieważ to właśnie na PlayStation Showcase pokazano pierwszy materiał z gry.

Remedy Entertainment nie ma szczęścia do tej produkcji. O grze informujemy naszą społeczność od kilku tygodni, ponieważ na początku tytuł wylądował w bazie danych Epic Games Store, następnie w jednym ze sklepów, a dzisiaj Amazon przedstawił screeny oraz potwierdził dobrą cenę gry.

Mimo to deweloperzy dopiero teraz zaprezentowali pierwszy zwiastun – co w zasadzie nie jest dziwne, ponieważ jest to dodatkowa reklama dla samego Alana Wake'a, ale również pewnie przyjemność dla Sony, które może przedstawić materiał z oczekiwanej produkcji.

Alan Wake Remastered na PlayStation Showcase

Jak widać Alan Wake przeszedł spory lifting, by zaoferować wszystkim graczom oczekiwane atrakcje. Możemy mieć nadzieje, że potwierdzą się także kolejne przecieki i Epic Games rzuciło gotówką, by Remedy Entertainment mogło przygotować kontynuację historii pisarza.

Gra zadebiutuje 5 października.

Tagi: Alan Wake Remastered Epic Games Publishing Remedy Entertainment