Roger Żochowski Roger Żochowski 10.06.2012 13:54
Miss Gier Wideo: Lara Croft vs Sophitia
3196V

Miss Gier Wideo: Lara Croft vs Sophitia

Ostatni pojedynek trzeciej rundy Miss Gier Wideo, należał do jednych z najbardziej wyrównanych w historii tego konkursu. Jak sądzicie, wygrała Madison czy Naomi? Tym samym na placu boju została już tylko finałowa ósemka.

xxxxx

 

Z racji odbywających się targów E3, w zeszłym tygodniu zrezygnowaliśmy z wrzucania kolejnej odsłony Miss Gier Wideo, z racji tego, że zaginęłaby ona w gąszczu nowych doniesień z Los Angeles. Wracając jednak do poprzedniego tygodnia - walka była bardzo wyrównana, oddaliście ponad 3 tysiące głosów, które ostatecznie dały wygraną Naomi Hunter. Było to ostatnie miejsce w finałowej ósemce. 

 

 

Trzecia runda - finałowa ósemka

 

 

A tak  oto prezentuje się najlepsza ósemka, którą wybieraliście w kolejnych odsłonach konkursu przez kilka miesięcy. Nieuchronnie więc zbliżamy się do wielkiego finału. 
 
Nariko
Lara Croft 
Naomi Hunter
Sophitia 
Christie 
Chloe 
Aya Brea
Kasumi 
 

W pierwszym pojedynku czwartej rundy zmierzy  się Lara Croft z Sophitią. Ta pierwsza wyeliminował ostatnio Catherine, ta druga zaś poradziła sobie z Jade z Mortal Kombat. Nie ma co dywagować - spośród ponad 120 kandydatek pozostały już same "gigantki". I jak zwykle ich los leży w Waszych rękach. Na kogo głosujecie dzisiaj? 

 

 

 

 

Tagi: miss gier wideo publicystyka