Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2021 21:31
PS5 PlayStation Showcase
4176V

PS5 PlayStation Showcase 2021. Oglądajcie z nami wielki pokaz Sony

Jesteście gotowi na najważniejsze wydarzenie Sony ostatnich miesięcy? Już dzisiaj będziemy świadkami PlayStation Showcase, podczas którego zobaczymy szereg nowych zapowiedzi od PlayStation Studios. Zapraszamy do wspólnego oglądania wydarzenia.

Sony ominęło kilka cyfrowych imprez, ale w końcu możemy dzisiaj zapoznać się z PlayStation Showcase. Specjalne wydarzenie Sony skupi się na zaprezentowaniu gier first-party, czyli produkcji stworzonych przez wewnętrzne studia PlayStation. Firma jednak nie zapomniała o swoich bliskich partnerach, więc możemy oczekiwać kilku tytułów od zespołów zewnętrznych.

Oczekiwania związane z PlayStation Showcase są ogromne, ponieważ posiadacze PlayStation 5 tak naprawdę od ubiegłego roku czekali na imprezę, podczas której poznamy plany Sony na najbliższe miesiące oraz 2022 rok. Jak wiadomo na PS5 w 2021 roku zadebiutowało kilka mocnych gier, ale coraz to większa społeczność czeka na kolejne ekscytujące zapowiedzi.

Czy doczekamy się ich dzisiaj? Oglądajcie z nami PlayStation Showcase! Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00 i będzie trwać 40 minut.

Jakie gry chcielibyście zobaczyć? Dajcie znać w komentarzach!

Tagi: PlayStation playstation 4 playstation 5 PlayStation Showcase ps4 PS5