Red Dead Online. Rockstar ujawnia atrakcje z klubu rewolwerowca. Nowości na zwiastunie

Gry
915V
Red Dead Online. Rockstar ujawnia atrakcje z klubu rewolwerowca. Nowości na zwiastunie
Bartosz Dawidowski | 09.09.2021, 10:05

Rockstar cały czas rozwija bardzo dobry tryb sieciowy w Red Dead Redemption 2. Ruszył już nowy "klub rewolwerowca", o czym przypomina świeży zwiastun gry.

Klub rewolwerowca 3 jest już aktywny w Red Dead Online. Od teraz do 4 października możemy po jego wykupieniu rywalizować o nagrodę w postaci kurtki Layham, opaski na oko Beadnell i kilku innych gadżetów kosmetycznych (w tym nowej fryzury). To nie zakończy wyzwań z "klubu rewolwerowca". Od 5 do 27 października trwać będzie czwarta i ostatnia seria tych zmagań. Po wykupieniu tej "przepustki", od 5 października powalczymy o zdobiony wariant Ibarra do pistoletu Mauser oraz o strój Dunster.

Wejście do każdej serii klubu rewolwerowca kosztuje 25 sztabek złota w Red Dead Online. Wykupienie wszystkich odsłon z tej serii zapewni nam niedługo dostęp do halloweenowego stroju w grze.

Rockstsar przedstawił w nowej zajawce Red Dead Online wspomniane nagrody. Poniżej czeka też na was kolejny filmik, prezentujący komplet nowych przedmiotów z aktualnego klubu rewolwerowca.

Źródło: własne

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper