Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2021 09:38
Aliens: Fireteam Elite - Phalanx
468V

Aliens: Fireteam Elite z pierwszą darmową zawartością. Cold Iron Studios rozwija grę

Premiera Aliens: Fireteam Elite jest początkiem bardziej rozbudowanych atrakcji, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest pierwsza aktualizacja. Deweloperzy oferują interesujące nowości, które podkręcą rywalizację z groźnymi kosmitami. Poznajcie szczegóły nowej klasy.

Aliens: Fireteam Elite zaliczyło dobry start w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu ekipa ma odpowiednią publikę, której mogą zaproponować kolejne pakiety zawartości. Jeszcze przed debiutem gry studio zapowiedziało, że planuje systematycznie oferować użytkownikom wiele nowości za darmo, tymczasem wczoraj opublikowano pierwszą aktualizację.

Twórcy rozpoczęli Sezon 1. od przedstawienia nowej klasy – Phalanx posługuje się przede wszystkim sporych rozmiarów tarczą, jaka okazuje się skuteczna w blokowaniu strzałów oraz obrażeń. Choć żołnierz korzysta wyłącznie z broni o mniejszych gabarytach może okazać się ogromnym wsparciem dla zespołu, gdyż wszystkie zablokowane ataki zwiększą obrażenia zadawane przez skład. Wojownik nie jest nieśmiertelny, zawsze może zostać zaatakowany z boku bądź od tyłu, a jego sprzęt nie poradzi sobie z wybuchami czy kwasem Ksenomorfów, jednak w trakcie intensywnych starć, szczególnie na wąskich ścieżkach, może przynieść znaczącą przewagę.

Nie ulega wątpliwości, że Cold Iron Studios zamierza zachęcać graczy do aktywności na serwerach. Zapowiada się, że w kolejnych miesiącach do gry zostaną dodane następne klasy, mapy, przeciwnicy czy bronie.

Jeśli wciąż nie jesteście przekonani, czy warto zainteresować się Aliens: Fireteam Eliteprzeczytajcie naszą recenzję.

Źródło: https://gamingbolt.com/aliens-fireteam-elite-season-1-is-now-live-with-new-phalanx-class

Tagi: Aliens: Fireteam Elite Cold Iron Studios Focus Home Interactive