Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2021 08:05
Nocna msza Netflix
1366V

Nocna msza na oficjalnym zwiastunie. Netflix przedstawia niepokojącą historię

Już we wrześniu widzowie Netflixa będą mogli sprawdzić następny klimatyczny serial stworzony przez Mike’a Flanagana. „Nocna msza” jest promowana nowym trailerem, który uchyla rąbka tajemnicy i przedstawia główne założenia fabuły.

Netflix podejmuje coraz więcej współprac z utalentowanymi filmowcami - jednym z najgłośniejszych przejęć był kontrakt nawiązany z twórcami „Gry o tron” Davidem Benioffem i Danem Weissem, czego efektem jest już pierwszy serial, „Pani Dziekan”. Ryan Murphy również nie marnuje czasu i pracuje nad następnymi produkcjami (sprawdźcie recenzję jego ostatniego serialu „Halston”), a do niego dołącza Mike Flanagan.

Najnowszy serial reżysera i scenarzysty, „Nocna msza” opowiada o społeczności pewnej opuszczonej wyspy. Któregoś dnia do wioski przybywa okryty hańbą młody mężczyzna oraz charyzmatyczny ksiądz, co prowadzi do jeszcze mocniejszych podziałów wśród ludzi, ale również pojawiania się cudownych, niewyjaśnionych zjawisk i przerażających znaków. Z czasem staje się jasne, że za wszystkie cuda trzeba będzie zapłacić… Premiera produkcji zaplanowana jest na 24 września.

„Nocna msza” nie jest pierwszą opowieścią opracowaną dla Netflixa. Wcześniej Flanagan również stworzył „Nawiedzony dom na wzgórzu”, „Grę Geralda” oraz był odpowiedzialny za kilka odcinków „Nawiedzonego dworu w Bly”, który znalazł się na platformie. W najnowszej propozycji wystąpią między innymi Zach Gilford, Matt Biedel, Rahul Abburi oraz Crystal Balint.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Midnight Mass Netflix Nocna msza trailer zwiastun