Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2021 16:52
Disco Elysium The Final Cut
2133V

Disco Elysium The Final Cut trafi do Polski w bogatym wydaniu fizycznym. Znamy cenę i szczegóły

Disco Elysium The Final Cut od marca jest dostępny na konsolach Sony, ale wielu graczy nie chciało zdecydować się na cyfrową wersję gry. Jednak to właśnie dla nich przygotowano fizyczne wydanie, które już wkrótce zaoferuje graczom mocną opowieść w edycji na PS5 i PS4.

Disco Elysium The Final Cut jest aktualnie dostępny wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, ale już 9 listopada tytuł trafi do Polski w fizycznym wydaniu. Gracze otrzymają możliwość kupienia pudełka na PS4, ale gra zadziała również na PS5 – zainteresowani pobiorą bezpłatną aktualizację.

W specjalnym wydaniu Disco Elysium The Final Cut otrzymamy grę na płycie, ekskluzywny plakat 46 x 61 cm oraz 190-stronicowy cyfrowy artbook. Studio przygotowało zwiastun, który pokazuje specjalne wydanie przygody. Będzie to na pewno znakomita okazja do postawienia na półce tej bardzo dobrej gry, która w wersji na PC zebrała mnóstwo nagród. Edycja na PS5 osiągnęła oceny na poziomie 89% – przeczytajcie naszą recenzję.

Disco Elysium The Final Cut zostało wyceniony na 179,99 zł, ale warto pamiętać, że w tym wypadku otrzymacie pozycję na dwie generacje.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Disco Elysium Disco Elysium The Final Cut Koch Media Poland ZA/UM