Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2021 14:16
Call of Duty Vanguard
553V

Call of Duty: Vanguard zapewni zmianę pola widzenia (FOV) na konsolach. Twórca ujawnił oczekiwaną funkcję

Gracze Call of Duty na pewno ucieszą się z oczekiwanej od dawna funkcji. Na konsolach otrzymamy możliwość zmiany pola widzenia w Call of Duty: Vanguard. Nie brakuje głosów, że FOV już na zawsze trafi do serii na sprzętach Sony i Microsoftu.

Wczoraj twórcy Call of Duty: Vanguard zaprezentowali sieciowe zmagania z najnowszej produkcji – udostępnione materiały pokazały wiele nowych map, a nawet otrzymaliśmy szczegóły dotyczące trybów czy też zapowiedziano wiele dodatkowych szczegółów.

Mimo to konsolowcy wciąż pytali o jedno – czy będzie FOV na konsolach? Zmiana pola widzenia jest istotna dla graczy i na szczęście Adam Iscove postanowił zakończyć spekulacje. Twórca pokazał screen, który najwidoczniej możemy traktować jako kontrolowany przeciek.

Gdy deweloper pochwalił się screenem, to odpowiedział mu główny profil Sledgehammer Games z prośbą o usunięcie materiału. Następnie przyszedł wydawca, który potwierdził, że screen mógł zostać zamieszczony.

Nie brakuje głosów, według których seria Call of Duty już na stałe otrzyma FOV, ponieważ w przyszłości twórcy nie powinni rezygnować z tej funkcji. Będzie to na pewno dobra wiadomość dla całej społeczności.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/it-looks-like-call-of-duty-is-finally-getting-console-fov-sliders/

Tagi: Activision Call of Duty: Vanguard Sledgehammer Games