Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2021 12:30
Crash Bandicoot: Wumpa League
1161V

Crash Bandicoot: Wumpa League kolejną produkcją Activision? Gracz otrzymał tajemniczą paczkę

Activision może szykować się do ujawnienia następnej produkcji z serii Crash Bandicoot. Twórcy opublikowali tajemniczą grafikę, natomiast jeden z fanów odebrał paczkę, która prawdopodobnie zwiastuje pokaz Crash Bandicoot: Wumpa League.

Activision w ostatnich latach z sukcesem przywróciło markę Crash do życia. Jako przedsmak wszelkich ogłoszeń, zanim zapowiedziane zostały poszczególne pozycje, gracze związani z IP otrzymywali paczki nawiązujące do danej gry.

Przed Crash Team Racing Nitro Fueled zobaczyliśmy zawieszkę samochodową w kształcie kostek do gry, przed Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas pokazano puzzle z wizerunkiem nowej postaci, natomiast najnowsza przesyłka może zwiastować niechybne nadejście Crash Bandicoot: Wumpa League.

Plotki dotyczące powrotu tytułu są tematem regularni powracającym wśród społeczności serii, ale spekulacje podsycają następne materiały. Wczoraj jeden z fanów gry otrzymał od Activision upominek przypominający o 25-leciu serii – w środku znalazła się pinata przedstawiająca owoc Wumpa. Materiał z prezentacją prezentu znajdziecie poniżej:

Tymczasem to nie pierwszy "teaser", który w ostatnim czasie mogli zaserwować nam autorzy. Na Twitterze zobaczyliśmy Crasha w odpicowanym pojeździe, który szybko został powiązany z Crash Bash.

Co ciekawe, wczoraj na oficjalnym Facebooku serii pojawiła się wzmianka o „imprezie”, która jest tuż za rogiem, co od razu zostało połączone z nadciągającym PlayStation Showcase.

Crash Bandicoot: Wumpa League

Źródło: https://www.facebook.com/CrashBandicoot/photos/a.1791991691064817/2950310851899556/
https://www.psu.com/news/crash-bandicoot-wumpa-league-game-could-be-announced-soon/

Tagi: Crash crash bandicoot Crash Bandicoot: Wumpa League